KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13669447

nr 1366 9447

Oidentifierad konstnär, Balkongmotiv. Ej signerad. Olja på duk 38x30 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 14 december 2020
kl 19:56:22