KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13669447
nr 1366 9447
Oidentifierad konstnär, Balkongmotiv. Ej signerad. Olja på duk 38x30 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 14 december 2020
kl 19:56:22
600 kr
900 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.500 kr